LOG GÜVENLİK

HAKKIMIZDA

Rekor Kırdık!

2008 yılında Dedektif Güvenlik Merkezini açarak kısa zamanda 10.000’in üzerinde aboneye ulaşarak bir rekor kırmıştır.

Güvenlik Güçleri Yanında!

Emniyet müdürlüklerinin işlerini yapmaya başlayan ender firmalardan biri olmuştur.

LOG GÜVENLİK

Neden LOG?

LOG güvenlik 1996 yılında sıfır sermaye ile iş hayatına başlamış olup kısa zamanda binlerce müşteriye ulaşmıştır. Her geçen yıl müşteri sayısını artırarak ilerlemeye devam etmiştir.

2008 yılında Dedektif Güvenlik Merkezini açarak kısa zamanda 10.000’in üzerinde aboneye ulaşarak bir rekor kırmıştır.

Emniyet müdürlüklerinin işlerini yapmaya başlayan ender firmalardan biri olmuştur.

Türkiye’de ünlüler ve sanatçıların tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.

2010 yılında LOG Güvenlik kendi binasını alarak tüm şubelerini kendi binasında toplamıştır ve bugün itibarıyla Türkiye genelinde binlerce bayi ile alarm sistemleri ve Dedektif Güvenlik Merkezi hizmetlerini bayilere vermektedir ve 2014 yılına girdiğimizde Armed Güvenlik 1996’dan bu yana Kamera ve Alarm sistemi dahil 90.000 müşteriye ulaşmıştır.

Bugün sıfır sermaye ile alarm ve kamera sektöründe ilk 4 firmadan biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Dünyada birinciliğini kanıtlamış patentli ürünleri kullanırız. Kaliteli ürünler sizin tercihiniz olduğu kadar bizimde tercihimizdir. Yaptığımız tüm projelerde kaliteyi ön planda tutarız.
2008
KURULUŞ
5000
MUTLU MÜŞTERİ
16
MODEL KAMERA
2
OFİS
276
ÇALIŞAN
750
TAMAMLANAN PROJE

Türkiye’de tüm gazetelerde çıkan haberleriyle , İnternet sitelerinde çıkan haberleriyle güvenlik sistemleri ile alakalı haber kanallarına çıkarak gündeme güvenlik sisteminin önemini anlatmaya çalışmıştır ve TV kanalları reklamları, gazete ekonomi sayfaları , radyolar gibi mecralarda reklamlarını ve tanıtımını yaparak bu işte ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.

LOG Güvenlik Türk, Müslüman bir girişimci tarafından kurulmuştur ve kullandığı ürünler dünyanın en iyi markası olan Kanada ürünleridir.

Bizim için kalite asla tesadüf olmamıştır akılcı bir gayretin sonucudur. Hizmetini prensip hale getiren dedektif güvenlik merkezi gelişimin kaliteyle birleştiğini kendine hedef bilmiştir.

Bireysel ve kurumsal müşterisine uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet sunan emsalleri arasında en üstün teknoloji sistemini kuran Türkiye’nin lider firması olmak en büyük hedefimizdir. Bunu gerçekleştirirken Türkiye’nin lider firması olmak en büyük hedefimizdir . Müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli ve kaliteli sistem kurmak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek , motivasyon ve iş tatmini yaratmak hedefimize ulaşmamız da ki başarı noktasıdır.

LOG Güvenlik ile bağlantılı olan ,ihtiyaçları anlamaya bireysel veya kurumsal çözümler üreten hizmeti memnuniyete dayalı yaşam boyu güvenli olmak. Müşteri diyaloglarımızın hem samimi hemde seviyeli olmasına dikkat ederiz. Belkide bunun için müşterilerimizin vazgeçilmezi olduk. Sizin de tercihiniz neden olmayalım!

LOG Güvenlik ürünü kullanıyoruz çünkü dünyada birinciliğini kanıtlamış patentli bir markadır. Dünyada ve Türkiye’de her zaman ilk sırada tercih edilen bu ürün bankalar, kuyumcular, iş-merkezleri, süpermarketler tarafından kullanılmış ve bu sisteme güvenmişlerdir. Bizde siz değerli müşterilerimize kalitesini her zaman kanıtlamış olan LOG Güvenlik ürün sistemini tavsiye ediyoruz.

Dünyada birinciliğini kanıtlamış patentli ürünleri kullanırız. Kaliteli ürünler sizin tercihiniz olduğu kadar bizim
de tercihimizdir. Yaptığımız tüm projelerde kaliteyi ön planda tutarız.